NAUCZYCIEL PRZYSZŁOŚCI

WARSZTATY NOWOCZESNEGO NAUCZANIA DLA KADRY NAUCZYCIELSKIEJ:

NAUCZANIE PODSTAW PROGRAMOWANIA ORAZ NAUCZANIE ONLINE

OPIS WARSZTATÓW "NAUCZYCIEL PRZYSZŁOŚCI":

„Nauczyciel Przyszłości” to akcja skierowana do kadry nauczycielskiej, zwłaszcza nauczycieli informatyki oraz nauczycieli wczesnoszkolnych, ale także osób uczących innych przedmiotów oraz pedagogów pracujących w szkolnych świetlicach.

Celem warsztatów jest wprowadzenie nauczycieli w tematykę nauczania podstaw programowania w języku Scratch i Python oraz narzędzi wspomagających nauczanie zdalne.

Program obejmuje trzy warsztaty tematyczne:

1. Nauczanie programowania w języku Scratch [zobacz opis]

2. Nauczanie programowania w języku Python [zobacz opis]

3. Nauczanie online [zobacz opis]

Pierwsze dwa szkolenia składają się z 3 zajęć i są adresowane w szczególności do nauczycieli informatyki. „Nauczanie programowania w języku Scratch” dostosowane jest także do programu nauczania w klasach 1-3 i polecane jest nauczycielom wczesnoszkolnym oraz pedagogom prowadzącym zajęcia w szkolnych świetlicach.

Trzeci warsztat, obejmujący 2 spotkania, kierujemy do całej kadry nauczycielskiej, a także do dyrekcji szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Udział nauczycieli w warsztatach jest nieodpłatny. W zajęciach mogą uczestniczyć wszyscy zainteresowani pedagodzy i mogą skorzystać ze wszystkich bloków tematycznych lub zapisać się na wybrane przez siebie zajęcia.

Udział w szkoleniach zostanie potwierdzony zaświadczeniem o odbyciu szkolenia.

Pierwsze zajęcia startują 17. sierpnia 2020 roku. Dokładne terminy dostępne są w formularzu zapisowym.

PATRONI HONOROWI:

MASZ PYTANIA?
DAJ NAM ZNAĆ :)

Zostaw wiadomość:
© Giganci Programowania 2020